تبلیغات
بازی های رایانه ای - max payne 3

بالاخره شرکت راک استار نسخه جدید بازی خود یعنی Max Payne 3 را منتشر کرد، یک بازی در سبک سوم شخص و یک شاهکار در ادامه سری بازی های به یاد ماندنی Max Payne. بازی ادامه ی نسخه ی قبل و 12 سال بعد از آن را روایت می کند، شما در این بازی به عنوان یک محافظ برای یک برزیلی کار می کنید. بازی نه تنها ویژگی های نسخه های قبل را حفظ کرده بلکه با افزودن امکانات و هیجان بیشتر و حس مخفی کاری، یک سر و گردن بالاتر از آن ها و دیگر بازی های سبک سوم شخص قرار می گیرد. این شما و این هم نقد ویدیویی فارسی نسخه ی سوم بازی Max Payne ترجمه: حسین جاشی گوینده[http://]

[http://]

خبری خوش برای طرفداران ودوست داران مکس پین …

پس از ۶ سال انتظار بالاخره Rockstar تصمیم گرفت نسخه سوم بازی محبوب Max Payne را بسازد , شاید باور نکنید اما محبوب ترین بازی پیش من همانا مکس پین است البته نسخه شماره ۱ که تا حالا فکر کنم ۴ بار تمامش کرده ام !

این بازی محبوب که از روی آن فیلم سینمایی نیز ساخته شده است , هرچند ما را ناامید کرد , قرار است برای زمستان سال ۲۰۰۹ برای PC , XboX 360 و PS3 عرضه شود .

max payne3 max3

زمان بازی ۱۲ سال بعد از داستان Max Payne 2 اتفاق می افتد و این بار در نیویورک نیست بلکه در سائوپائولو برزیل شما باید با دشمنان رو در رو شوید.

این نسخه در ادامه داستان نسخه های قبل پیش میرود و حالا او ۵ سال به سنش اضافه شده , مادی تر شده و تبدیل به بدترین موجود شده است !

از مهمترین قابلیت های بازی Max Payne 3 می توان به استفاده آن از موتور گرافیکی GTA 4 اشاره نمود. امکان انجام بازی در شبکه های آنلاین و به صورت گروهی وجود دارد. همچنین قابلیت Bullet Time کماکان در آن وجود دارد.

در بازی Max Payne 3 شخصیت اول بازی می تواند در حالت دفاع و پناه گرفتن وارد شود. همچنین از نظر ظاهری موهای سر خود را تراشیده است و چهره ای کاملاً متفاوت و جذاب تر پیدا کرده است.

در کنفرانس خبری رسمی راک استار خلاصه داستان این نسخه اینطور تعریف شده است :

” مکس پس از ترک پلیس نیویورک و شهر نیویورک احوالش از بد به بدتر تبدیل شده و اکنون در شهری پر از خشونت و خونریزی گیر افتاده است و راهش را با غریزه و اسلحه به سوی حقیقت و راه فرار میجوید … ”

هرچند این خبر خوشحالمان کرد اما چطور تا زمستان صبر کنیم ؟

برای داشتن والپیپر های زیبای مکس پین به ادامه بروید.

3