تبلیغات
بازی های رایانه ای - black ops 2

مپانی بزرگ Activision سرانجام تاریخ عرضه بازی Call Of Duty : Black Ops II را عنوان کرد.

این بازی در تاریخ ۱۳ نوامبر سال ۲۰۱۲ عرضه میشود.

داستان این سری از این بازی جذاب در سال ۲۰۲۵ رخ میدهد.در پیشنمایش این بازی شما ربات ها و حتی اسب ها رو در جنگ میبینید.جنگ نمایی از لوس آنجلس و خاورمیانه را نشان میدهد.

فرانک وودس یکی از پیشکسوتان بازی Black Ops بیان کرده که این بازی در ۲ زمان دنبال میشود.یکی در سال ۱۹۸۰ که پایان جنگ سرد است و در آن زمان Alex Mason از بازی Black ops 1 وجود دارد.دیگری در سال ۲۰۲۵ و آغاز جنگ  سرد دیگر با وجود پسر آقای Alex Mason یعنی David .

در این بازی ایالات متحده آمریکا و چین جنگ سرد دیگری را شروع کرده اند و علاوه بر اون تکنولوژی های پیشرفته روی کار اومده.از ربات گرفته تا اسلحه های بسیار پیشرفته.

  

 

 

 

 

نویسنده این بازی کسی نیست جز David Goyer که نویسنده ی Batman Begins و Dark Knight هست.

این بازی در ۱۳ نوامبر سال ۲۰۱۲ برای PC و کنسول های Ps3 و XBOX 360 عرضه میشود.یش فروش های  بازی Call of Duty : Black Ops در حال سبقت گرفتن از عنوان قبلی خود یعنی Modern Warfare 2 است و پیش بینی میشود این بازی Treyarch  با زمینه دوران جنگ  سرد , فروش ۱۲ میلیون نسخه ای در ماه نوامبر , یعنی تاریخ عرضه بازی , داشته باشد.

اطلاعات بدست آمده از آنالیزگر Pacific Crest Securities یعنی Evan Wilson هنوز از ۱۶ میلیون نسخه فروش کریسمس Modern Warfare 2 فاصله دارد ولی نشان دهنده آن است که رقابت تا هنگام ارائه این بازی ادامه خواهد داشت و شاید شاهد شکستن رکورد دوباره ای باشیم.

همچنین این فروش نشان میدهد که مسائل اخیر Infinity Ward , که هنوز هم ادامه دارند ,تاثیر قابل توجهی در محبوبیت این عنوان نداشته است.Treyarch در شرف موفقیت برای Black Ops است که تا کنون قابل توجه بوده است.